| cristina4love a întrebat:

Deci am photoshop cs3. Daca vreau sa adaug brushes nu merge pentru ca sunt blocate.Au lacatul acela la ele si nu merge nimic.Incarc si poza si degeaba.Cum le pot folosi( sa le deblochez cumva)?

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Te rog ignora acel link pe care ti l-am aratat. Se pare ca ii trebuie o parola ca sa fie deschisa arhiva. rar si eu nu am stiut de asta. Scuze ca nu mi-am dat seama ca dabia ce am verificat si eu. Mai greseste omul.

| babyblue_8473 a răspuns:

Nu te mai chinui...
Descarca altele de pe net, de aici
http://www.brusheezy.com/
si da browse, apoi selecteaza-le.Asa am patit si eu, dar acestea imi merg.Bafta! :*