| bebitzzu a întrebat:

Deci, am reusit sa salvez un filmulet facut in DSB DELUXE, e ok doar ca pe tot parcursul vizionarii imi scrie mare pe toata imaginea EVALUATION COPY WONDERSHARE DVD SLIDESHOW BUILDER cum fac sa scot scrisul asta?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu poti!

| bebitzzu explică (pentru K0sti):

De ce nu pot? Lamuriti-ma ca am mare nevoieee

| K0sti a răspuns (pentru bebitzzu):

Pentru ca nu ai licenta pentru acel program, logic, nu crezi?

| bebitzzu explică (pentru K0sti):

M-am gandit si eu dar nu stiam sigur daca sa fie asta... Multumescsad

| K0sti a răspuns (pentru bebitzzu):

Asta e. Nu ai pentru ce!

| Sakal1999 a răspuns:

Mai bine te uiti la film pe un sait bun

| bebitzzu explică (pentru Sakal1999):

E un filmulet facut de mine cu poze si alte chestii...ma poate ajuta cineva? imi trebuie urgent multumesc