| JasonVoorheesTavi12 a întrebat:

Deci am schimbat odata parola la yahoo messenger si nu mai o tin minte, am schimbat-o ca miera teama ca o afla altcineva...era posibil sa o stie dar acum nu mai tin minte ce parola am pus va rog imi puteti spune cum o pot afla caci la aflarea parolei si resetarea online nu mergecrying

4 răspunsuri:
| GeorgeTiberiu a răspuns:

Parola se poate recupera numai atunci cand iti sti intrebarile si raspunsurile alea cand ti-ai facut id-u. Si parole de spart id-uri de yahoo messenger nu exista. doar sa instalezi un program in pc-u respectivului/respectivei care iti arata tot ce a scris el pe pc-u lui.

| kingsRo a răspuns:

Dai la "am uitat parola" (sau asa ceva) daca la contul tau de yahoo ai mai adaugat un mail iti trimite reconfigurarea parolei pe mailu respectiv; daca nu te pune sa completezi iar datele despre tine: maincarea preferata, ziua de nastere, etc.

| CM7YRE a răspuns:

Daca nu merge cu metodele de mai sus aflare si resetare, n-ai cum.

| Isabellpink a răspuns:

Pai scrii id si parola. chiar daca nu merge ii dai la forgot password si acolo o sa trebuiasca sa raspunzi la cele 2 intrebari secrete la care numai tu le stii raspunsul pentru ca leai setat atunci cand tiai facut id-ul sau daca ai un alt id l-ai dat ca adresa altenrnativa...pui id respectiv scrii parola de la id si acolo vrei primi un e-mail de resetare a paroleiwinking sper sa iti fie de folos