| YuukiNightmare a întrebat:

Deci am un telefon LG GU230 și am încerca să bag pe el mp4 (si in manual scrie ca acceptă video format mp4 ), dar nu mi le acceptă ( pe calculator merg bine ). Trebuie sa le convertesc ceva? Funda pentru cel mai bun si rapid răspuns.

1 răspuns:
| Ancuky07 a răspuns:

Buna! Incearca sa le convertesti cu winavi in avi de preferat. daca nu merge incearca sa le faci mpeg, una din astea doua trebuie sa-ti mearga pe LG, ca am avut si eu si tot asa facea. Bafta L*