| FlorinEX a întrebat:

Deci as vrea sa-mi iau un Xbox360 si WWE'12 (joc) ce fac sa am internet? Trebuie sa-mi iau si un Xbox Live? Am auzit ca am si o luna gratuita ce fac sa o am daca puteti sa-mi explicati pe babeste?

Răspuns Câştigător
| DarkXMihai a răspuns:

Deci dupa ce iti ie xbox-ul poti sa te conctezi la internet cu el. serviciul la care te conectezi se numeste xbox live. cand intri prima oara ai Xbox live gold 1 luna gratuit asta inseamna ca ai acces la toate servicile asta insemnand ca poti sa joci si online. dupa o luna iti expira si ramain cu xbox live silver unde ai acces doar la demo-uri si inca cateva dar nu mai poti sa te joci multiplayer decat daca iti cumperi gold din nou ceea ce nu e scump sau mai pe scurt. Vrei sa te joci multiplayer online iti cumperi xbox live gold nu vrei decat indie games si demo-uri ramai pe silver