| Mike66Danger a întrebat:

Deci... De ceva timp mi-am cumparat o imprimanta - scanner. Scanarile mele apar in programul Adobe. Stiti voi altceva cu care sa intru in afara de adobe. Am mai incercat si cu altele dar n u mi-a permis.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prin scanare obtii o fotografie a documentului si ca sa-l poti folosi si modifica trebuie sa-l convertesti in fisier de tip. doc. Exista programe pentru asta, eu stiu programul ABBYY FineReader prin care se poate obtine convertirea. Numai bine!

| Theeo a răspuns:

Citiţi cărticica cu instrucţiuni. În 99% din cazuri ajută

| aliana4ally a răspuns:

Abbyy FineReader Pro – Licenta Gratis LEGAL: http://www.mocasoft.ro/abbyy-finereader-pro-licenta-gratis/

| deea_8537 a răspuns:

Si eu ma patit la fel dar nu stiu de ce