| Da3m0n a întrebat:

Deci de curand mi-a bagat o tema de windows 7 si cand dau aplica merge dar dau ok si zice "The Visual styles could not be applied" dc nu merge.

4 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Ai bagat o tema de windows 7 pe XP sau o tema de w7 pe w7? problema e ca poate ai lipsa uxtheme...i-al de aici ca merge pe orice sistem de operare si merge garantat ac il utilizez si eu:) http://www.softpedia.com/......-2369.html

| Da3m0n explică (pentru MCG):

Da dar am bagat auxtheme si l-am patchuit si nu mai mi-a mers calc imi pornea si se restarta.

| MCG a răspuns (pentru Da3m0n):

Incearca alta versiune de uxtheme pentru windows-ul tau

| gabryelm3 a răspuns:

Nu are cum sa-ti mearga nici o tema indiferent de windows, daca nu ai instalat ux theme patcher.