| LissaLy a întrebat:

Deci dragilor, pot sa fac ceva tabletei mele Allview? Ca nu ma lasa sa descarc jocuri de pe Magazin Play, tot imi apare "Eroare la descarcarea informatiilor de pe server..." si sa actualizez pentru aplicatii. Pot sa i fac ceva, daca da, ce? Sau sa o duc undeva sa o faca. Spuneti-mi, va rog mult!

2 răspunsuri:
| Beretta a răspuns:

Incerca sa intrii in aplicatii google service framework si aplicatia google play,si dai sterge toate datele
Incearca cu un alt cont google
Dai factory reset
Stergi cache-ul, intri in recovery mode, de regula este volume up+home+power, dar nu stiu ce are tableta ta, poate e o combinatie diferita

| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti cont pe Google.De pe tableta.