| RazvanCool a întrebat:

Deci frate am probleme cu PC-u dintr-o data cand apas pe CTRL din stanga se inchide sunetu, cand apas pe Ctrl din dreapta mi e da pagina web in spate, daca apas pe F6 apare meniul cautare, iar daca apas pe semnul ala de windows langa CTRl din stanga se stinge comp-u. Dau 10.000 de funde cui ma ajuta!

2 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

Ai instalat ceva program de curand?
De cat timp intampini aceasta problema?
Ai incercat sa facu un restore?
Ce tastatura ai? Ai instalat driverele ei de pe site-ul producatorului sau doar cele detectate de windows?
Da-mi un pm cu mai multe detalii ca nu ii sigur ca o sa vad cand raspunzi aici si poate o sa te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami add:ciupanezu. cs07 pls steanfs