| anonim_4396 a întrebat:

Deci în lista mea de mess un prieten îmi apare offline dar când i-am căutat ID-ul pe detector îmi zicea că-i online.Iniţial m-am speriat şi am simţit că mor pentru că-mi era că mi-a dat ignore.Chestia e că după ce am văzut prima oară chestia asta am mai vorbit cu el de câteva ori dar fiind pe invizibil amândoi. Dacă am vorbit cu el înseamnă că-n cel mai rău caz m-a pus pe invisible şi nu mi-a dat ignore, nu? Că eu ştiam că dacă îţi dă cineva ignore nu mai poţi vorbi deloc cu persoana respectivă.

Răspuns Câştigător
| Rynlor a răspuns:

Da...te tine pe invizibil, deoarece daca te stergea de tot nu mai puteai vorbi cu el. Sau doar daca tie in coltul din dreapta, iti aparea + add contact si ignore user...

2 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Exact asa ii happy S-a pus pe invizil ori numai pentru tine ori pentru toata lumea.:*

| tyger a răspuns:

CU siguranta te tine pe invisible. Verifica-i id-ul aici: www.ystatus.ro daca apare online si la tine este offline, atunci cu siguranta te-a pus pe invisible.