| killeru22 a întrebat:

Deci intr-o zi am dezinstalat java si acum vreau s-o instalez iar dar imi da ceva eroare cu ceva folder.Cum s-o instalez?

5 răspunsuri:
| c0ton a răspuns:

Pai inta in Program Files ( sau unde ai instalat java daca nu ai dat browse undeva da inta in Program FIles) Si sterge fisieul pe care scrie java si incearca sa instalezi iar java.

| killeru22 explică (pentru c0ton):

Nu pot pentru ca atunci la instalare zice ceva de genul :Internal error 2557, 1655
C/:User/user/appdata/Localllw/Sun/Java/(aici zice versiunea java)/versiunea java.exe

| c0ton a răspuns (pentru killeru22):

Intra in start si scrie la cutare run si stegi adresa de la open si copi asta acolo :C:\Users\Cristi\AppData apoi cand intri intra in LocalLow apoi in Sun si sterge fisieul Java apoi incearca daca merge da funda si un coment ca a mers.

| c0ton a răspuns (pentru c0ton):

Acolo cand am zis Inta in start si scie run la cautare dai click pe Run ok?

| Buburuzăăăă a răspuns:

Poate nu ai dezinstalat poate doar ai sters intra in control panel si dai la programe. Iar acolo ai toate programele tale si dupa dai clik pe java iar mai sus scrie "uninstall". succes funda?