| FuegoJr a întrebat:

Deci, mai intreb o data:

Schimbă cineva un xbox360 modat (poate sa fie zgariat, dar nu prea rau) cu un PS2?

Ps2-ul merge perfect, este 90004, cel mai nou model, este zgariat, da, recunosc.
Este modat cu soft si swap magic, 2 controllere Sony, 1 card 8mb Sony, toate cablurile, cutie, 4 jocuri originale, 10-12 jocuri copiate, 1 stick de 8Gb pentru jocuri/muzica/filme/imagini.

Mai are garantie pana in decembrie 2011.
Mai ofer o dif. de cel mult 50 de leihee hee.

Vă rog, dacă nu vă interesează, nu raspundeți!
Doar cei care doresc să facă schimb.

PS: Nu ziceți sa îl pun la vânzare pe okazii.ro/alte site-uri de vanzare.

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Deci i-ti mai raspund o data:
Cine crezi ca este dispus sa faca schimb in dezavantajul lui?
Cel mai ieftin xbox modat se vinde cu minim 600 lei iar un ps2 il gasesti si la 150 lei!
Arunca si tu o cautare pe net.
Te cred ca ai investit in el si ti se rupe sufletul dar PS2-ul este deja demodat!