| Catastrophy a întrebat:

Deci mi-am incarcat 5 euro pe vodafone si mial luat extra optiunea cu 150 mb 3000 min in retea si 75 nationale si am vazut ca am net am intrat
am intrat pe facebook... am intrat si pe yahoo messenger
si imi puneam id si parola si cand dadeam sign in imi spunea parola sau id incorect
si cand ma logam pe pc imi mergea la perfectie
am incercat sa ma loggez de vreo 10 ori pe mobil si aceeasi poveste parola sau id incorect! va rog fr sa-mi spuneti ce e de facut cum sa fac sa intru si eu pe mess de pe tel

1 răspuns:
| chrys13 a răspuns:

Cu siguranta ceva e gresit cand ai incercat sa intri, sau din taste poate...sau nu ai semnal destul, sunt multe variante...sau poate nu se activase inca optiunea.eu spun sa mai incercibig grin