| alexutzu997 a întrebat:

Deci... mi-am luat un LG GD510 cam cat ar trebui sa tin la formatat bateria? Si ce credeti despre acest telefon?

Răspuns Câştigător
| denysuk95_2868 a răspuns:

Pai telefonul trebuie sa il ti 12 ore... de trei ori... si il pui la incarcat doar dupa ce se descarca de tot. Telefonu e suppper fain si tare meserias. pup;*

5 răspunsuri:
| andreiyo50 a răspuns:

Citeste cartea telefonului ca se precizeaza in ea.

| alexutzu997 explică:

Aha mersi acum tot voi formata bateria chiar daca nu trebuie neaparat...si eu cred ca telefonul este super fain!

| Lawrence a răspuns:

Tefonul e destul de fain.Nu cred ca trebuie formatata bateria.

| Lawrence a răspuns:

Am aflat, bateriile Li - Ion cum are LG GD5010 nu se formatezawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu lg gd510 si l-am lasat timp de 3 zile cate 4-5 ore la incarcat... dupa ce sa descarcat de tot.