| ZuZuAleX a întrebat:

Deci prietena mea a instalat un driver de la webcam si i s-a dat restart si acum nu se mai deschide calcul se deschide pana acolo unde arata windows xp si de acolo nu se mai deschide! Ce putem sa facem ca sa il deschidem?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Reinstalati windowsul.sau daca aveti cd-ul la windowsul care esti instalat pe calculator.cand bagi windowsul anumite windowsuri mai au si optiunea de repair.sau cand deschideti compul. apasati f8 si intrati in safe mode si dezinstalati driverul respectiv.ca ori a avut virusi si va bulit placa de baza. oricum ceva a facut de nu ti se mai deschide compulwinking

4 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

aoft un driver care nu era bun si deai as abulit, solutia ar fi o reinstalare de windows sau intrare in safemode cu f8 si dezinstalarea driverului defect dar mai eficienta e reinstalarea!

| hamsterx a răspuns:

Scoate usb de la webcam din pc!

| Alëxąndŕą a răspuns:

Pai eu cred car trebuie unistalat casa nu afecteze windows si ii instaleaza cineva unu nou ca eu am mai patit odata happy

| aaar a răspuns:

Reinsatleaza win xp. e de la inchiderea comp de la ultima oprire probabil nu a inchis de la Turn
OFF ci de la buton si sa pierdut datele.