| fataaceea a întrebat:

Deci problema este ca Nu ma pot conecta la retea. Ma pot autentifica pe Windows, dar nu pot accesa fiserele mele de pe retea. Nu pot accesa nici Internetul. Totul a fost in ordine ieri deoarece Johnny a utilizat calculatorul meu in timp ce eu eram acasa pentru ca imi era rau, dar acum nu mai functioneaza. De fapt, nu-mi functioneaza nici e-mail-ul. Am incercat sa trimit un e-mail, dar nu s-a trimis nicaieri. Pur si simplu a ramas stocat in Outbox-ul meu. Prietena mea spune ca ea mi-a trimis cateva e-mail-uri in aceasta dimineata, dar nu le-am primit. Puri si simplu nu sunt acolo. Ce urmeaza sa fac? Trebuie sa imi incep treaba. Seful meu va fi foarte suparat. Ma puteti ajuta sa ma conectez la retea? Si la fisierele mele? Si la e-mail-ul meu?

deci va rog ajutati-ma si pe mine puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Nasol, asa se intampla cand nu ai grije de echipamentul de serviciu. Daca ne spui ce windows ai, o sa te ajutam sa te conectezi la internet... oricum o sa fie dificil.

| reysp a răspuns:

Ce windows folosesti?