| b3atrice24 a întrebat:

Deci...sunt membru pe youtube si am facut un videoclip cu twilight in windows movie maker si zice "Your file has been uploaded. We are now processing the video..." dar nu se mai incarca! ce sa fac? Dau fontitahappy

4 răspunsuri:
| DjLau a răspuns:

Ziua buna, beatrice!

In primul rand, nu te speria, ca o faci degeaba! happy

Ca idee, eu (din cand in cand) ma ocup si de procesare video si am mai incarcat ceva videoclipuri pe YouTube (destul de multe). Ca procedura, dupa ce se incarca clipurile si primesti mesajul ca au fost incarcate, dureaza cateva ore pana acestea sunt procesate de catre YouTube. Asta se intampla pentru ca YouTube isi modifica TOATE videoclipurile la rezolutia si calitatea pe care o impun ei, tocmai pentru a nu incarca serverele aiurea.
Ca sa nu ma dau in barci si sa par eu marele cunoscator, iti zic din experienta ca am asteptat uneori si cateva minute, dar in alte dati am stat si 1-2-3 zile pana la procesare, in functie de materialul incarcat. In cazul tau, sper sa se rezolve cat mai repede! happy

Succes si nu te mai speria asa din orice! tongue

Răspuns utilizator avertizat
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Mie mi sa incarcat in o saptamana treboie sa astepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incarcat un vid de 4 GB cat crezi ca dureaza?