| Spik3Ast3m a întrebat:

Deci,TPU am o intrebare..sau mai bine zis o problema :/ am intrat la niste setari in PhotoSHop si acum nu mai pot modifica ce sa faca..de obicei,cei care lucrati mai stiti ca ne trebuie de exemplu sa scoatem ceva din imagine, etc. Dar la mine nu laughing nu se inlocuieste cu continuarea background-ului ci se sterge tot si ramane transparent..nu stiu ce sa fac. HelP laughing

2 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Trebuie de selectat ceia ce vrei sa scoti din imagine

sau arata un screen cu problema ca nu inteleg ce anume zici

| jeek0 a răspuns:

Sincer nu inteleg nimic din ce zici. fii un pic mai explicit si te ajut cu placere. nu iti pot da un raspuns exact daca nu inteleg bine.