| GRRRRRR a întrebat:

Detin un Lg Smart TV(din anul 2012)....si nu reusesc sa vizionez videoclipuri in browser(flash)... exista vreun plugin care sa ma ajute sa rezolv problema? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SIncer, nu am modelul acela, am altfel, am un Samsung destul de mare, dar la mine nu au fost probleme. in cautarea pe internet sau alte chestii, sincer, nu ai un manual de utilizare sau ceva in genul? ar trebui sa iti fi dat, sau are el o consola, help mai exact care sa iti spuna ce faci si ce iti trebuie?