| stragery a întrebat:

Dezinstaleaza driverul video curent si cauta unul mai nou pentru placa video integrata, e imposibil sa nu suporte 3d, probabil e intel, care fara driver nu stie nimic.
-referitor la intrebare driverul asta e vreun program ce se descarca sau se cumpara? placa mea video aia mare s-a ars si am una incorporata VGA cred sau asa zice la Display adpaters la disc drivers imi zice MaxtorStm3160215A ATA device-nu pot juca metin2 sau cs imi zice you hardriwe not support 3D graphic plase try age later va rog help me/

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexsneks22 a răspuns:

Buna ziua dragi metiniști. Azi vă prezint un server recent deschis, unic și anume Metin2 JustForFriends.
Site server : http://justforfriends.mtn2.ro
Absolut tot aspectul este clasic.
Fara sisteme inutile, peturi, eșarfe, curele, talismane.
Gameplay-ul este unul clasic PVM-PVP, la fel cum erau odată în vremurile bune.
Singurul server din Romania care definește Old School.(Stilul PVM 250 cum era odata)
Level max : 250
Mod server : PVM-PVP
STAFF :
[OwN] Heike
[JFF] Hitler
[GM] Campean
Pe server nu există modate, donații.
La numarul de 15 playeri adunați o să facem un event surpriza cu premii super.
Fiecare player care aduce jucatori ( minim 3) activi pe server o să fie răsplătit.
Nu există buguri.
Rate exp : 1000%
Yang : 1000%
Fierar : 100%
Orice idee care ajută la ridicarea serverului este de foarte mare ajutor pentru a creea o familie cât mai mare.
Mai multe detalii le găsiți la orice membru staff doar dacă dați pe butonul de download din site-ul dat mai sus.
Avem secțiune de vot activă pe site.
Se adaugă pe viitor + 1 MD la fiecare vot.
Vă așteptăm în număr cât mai mare.
Prezentare realizata de [GM]Campean!