| unknown3243 a întrebat:

Din ce buton schimbi vitezele la nfs most wanted? am nevoie de tipul de cursa : Drag.

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Acum depinde de versiunea pe care o ai.
la cele mai vechi tin minte ca se schimba cu A iar acum ce am jucat eu este Shift sau tab ori ctrl. oricum le poti schimba intrand in optiunile jocului.
Intri la optiuni, controler sau car control ceva in genul.comenzi si acolo vezi cum e si poti schimba comenzile.
Spor!

4 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Buna.referitor la nfs. da`mi si mie site`ul de unde pot sa-l descarc ca am descarcat tot felul de astea si nici unu nu`mi merge sa-l instalez.pls...

| svkLong a răspuns:

Nu-s as vrea si eu sa trec de misiunea aia prima de la drag cand dupa ce le faci pe toate facu izzi aia nu-s cum sa fac sa nu mi se strice motoru sad

| Bogdan_Vlad_1998 a răspuns:

De la optiuni car controls ma Funda

| 10000000000000 a răspuns:

Cum sa schimb viteza în neefor speed