| pSx a întrebat:

Din start. Scuze categoria. Decii, vreau sa trag niste melodii pe un DVD.eu am Nero Express. Intrebarea este, care sunt pasii pentru a le trage 100%? dupa ce deschid nero. multumesc anticipat :* Fundoii

2 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Deschizi nero. Selectezi depinde ce ai cd sau dvd. Il lasi pe CD/DVD. Dai la dvd si iti pui ce melodie vrei. Ce e atata de greu pana acum nu ai folosit nero?

| pSx explică (pentru Bogdan_9316):

Ba da. happy dar nu imi merge straight face nu stiu ce are pc`u x(