| costy20 a întrebat:

Din vara o sa apara acta? si nu o sa mai putem descarca nimic?

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Daca o sa apara acta internetul nu va mai fi la fel nu vom mai putea downloada nimic.dar ca sa apara acta trebuie votata de consiliul european
daca vrei ca internetul sa ramana la fel intra aici tu si restul persoanelor care vedeti raspunsul meu si semnati petitia asta
http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet/? fp

8 răspunsuri:
| bulzz a răspuns:

Toti cei care sunteti inpotriva ACTA intrati aicea
http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread/? copy

| JustDeedee a răspuns:

Cam asa se vorbeste, dar daca poporul nu a fost intrebat de aceasta lege e posibil sa protesteze si cine stie ce... poate cade si legea asta tampita ' ACTA '.
Ramanem cu libertatea pe internet pana atunci, cat o mai avemhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuu o sa mooooooooooooooooooooor cryingcrying(cryingcryingcrying(((((

| costy20 explică (pentru anonim_4396):

Asta e descarcam tot ce gasim pe cd de acum sa avem poate ne trebuie

| Heraldik a răspuns:

Eu unul nu cred ca se va legaliza ACTA.

| costy20 explică (pentru Heraldik):

Pai daca boc a semnat ca vrea.

| Heraldik a răspuns (pentru costy20):

Daca se face asa ceva o sa fie o revolta imensa in toata lume =>oamneii nu vor => politicienii trebuie sa respecte dorinta poporului, asta insemnand democratie. Desi la ora actuala nicaieri nu exista democratie, e doar o forma de comunism jegos in care suntem amagiti de tot felul de jegosi.

| costy20 explică (pentru Heraldik):

Am scapat a cazut bocc. uraaa!