| anonim_4396 a întrebat:

Dintr-o data a inceput sa imi scrie tastatura in romanastraight face(intelegeti voi.cu y in loc de z) dar faza e ca imi scrie asa doar pe messengerstraight face si jos (in bara ) nu am casuta cu limbastraight face. please helpstraight face

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra prin Start(sau My Computer)/Control Panel/Regional and Language Options/Advanced si la Select a language... bifezi English (United States) si dai OK. Succes!

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Uite un link util :
http://conexiuni.net/......tice_3.htm
Bafta!

| Mihai03 a răspuns:

Incearca sa apesi pe alt+shift happy

| QuadruplePersonality a răspuns:

Apasa Shift+Alt cand esti pe fereastra de la messenger. Incearca, nu sunt sigura, da poate happy

| simf a răspuns:

Apesi shift si alt in acelasi timp

| georgegs a răspuns:

Si.mie.imi.scrie.asa.cateodata.da.nu.stiu.ce.fac.
si.imi.scrie.iara.normal.i-a.vezi.iti.merge.s-a.scrii.
. tz?>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi scrie cateodata asastraight face

| gabytzu_5681 a răspuns:

Dai in start, control panel si iti apar niste poze, di pe aia cu maosul si cu tastatura si dupa dai la setari limba si dai pe ENG. la calc meu asa trebuie ca sa dau

| Laurentiu_Lau_1997 a răspuns:

Am o problema cu facebook-ul imi apare imaginea si scrisul mic cum fac sa-l fac mai mare