| andreiandrei233 a întrebat:

Dintre Asus F550JX si Lenovo Ideapad 700-15ISK care ziceti ca e mai bun? Nu sunt diferente foarte mari intre ele, iar pe cel.ro au acelasi, 2999 lei. Mi s-a spus ca Lenovo-urile au problema la incalzire, dar nu stiu cat de adevarat este. Nu sunt foarte hotarat pe care dintre ele sa-l iau si as vrea niste pareri.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asus au probleme cu inclazirea citeste si tu parerile lor plus ca ecranul lui Lenovo e ips, apropo nu recomand cel.ro ca sunt neseriosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriu de pe un Lenovo si nu am avut niciodata probleme cu incalzirea.

| AndreiM77 a răspuns:

Cu siguranță îți recomand acel Lenovo. De ce? Simplu, procesorul este mai puternic, generația skylake, consum mai mic. Deci eu îți recomand acel Lenovo.

| Bandit288 a răspuns:

Eu zic ca ASUS F550JX e mai bun

| MariaDN2002 a răspuns:

Asus F550JX este mai bunwinking

| maximoionut a răspuns:

Ambele functioneaza la fel de bine adica mare diferenta intre cele doua nu sunt, tine doar de brand, de producator pot sa spun ca am avut Lenovo care dadea randament mai bine decat Asus iar chestia cu incalzirea nu este total adevarata pana la urma orice aparat electronic functioneaza la temperatura.

| bunasuntaici a răspuns:

Asus