| alexalx1234 a întrebat:

Dintre Digi, Orange și Vodafone, care oferă cel mai rapid internet prin fibră?

10 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

Sunt mulțumit cu Vodafone

| Lukasssz a răspuns:

Digi sau Orange

| anonimg a răspuns:

Digi oferă 1 GB/s (inclus router gratis) și nicio rețea nu îți oferă mai mult.
Poate că și celelalte rețele oferă la fel; nu știu.
Știu doar că iti trebuie un pc/laptop cu minim procesor i7 și alte componente performante pentru ca să te poți bucura de viteza aceasta.
Tehnologia 5G oferă 6Gb/s viteză la internet, dar radiază de 5 ori mai mult.

| Sofer a răspuns:

Digi pentru net.

| dinaprilie a răspuns:

Digi 1gb. Si cica din decembrie or sa dea si peste 10gb

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Vodafone, cea mai rapida retea si cu cea mai larga acoperire.

| Ornato a răspuns:

Digi

| RAY a răspuns:

Digi number one și pe cartela

| Ion1231 a răspuns:

Sunt portat la Orange de 12 ani, mereu au venit cu oferte de nerefuzat, net fara intreruperi si semnal oriunde pe cartela.

| aditimus a răspuns:

Digi cea mai buna retea.