| NYCOO a întrebat:

Doar ce mi-am schimbat windows-ul si nu imi merge nici un joc. Am instalat Adobe Flash Player si unity player dar nu merge. Tin minte ca am mai avut problema asta si trebuia sa fac nu stiu ce la setari... dar nu mai tin minte ma puteti ajuta va rog am mozilla.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Iti apare in coltul din stanga "Permite" si "Permite permanent" cand deschizi un joc sau un video ce foloseste Adobe Flash. Si eu am Firefox si prima oara de la folosinta cand intram pe un site cu un video sau joculet ce necesita Flash-ul, imi aparea in coltul din stanga o fereastra cum ca aplicatia vrea sa permiti deschiderea video-ului cu Adobe Flash.

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cand intri pe un joc in browser, iti apare sa activezi undeva in colt sus sa fie vizibil Flash-ul pentru a putea juca.

| NYCOO explică (pentru RareşTPUro):

Nu... Asta este ca nu imi apare de obicei imi aparea cand aveam google chrom dar acum am mozilla si nu stiu

| RareşTPUro a răspuns (pentru NYCOO):

Iti apare in coltul din stanga "Permite" si "Permite permanent" cand deschizi un joc sau un video ce foloseste Adobe Flash. Si eu am Firefox si prima oara de la folosinta cand intram pe un site cu un video sau joculet ce necesita Flash-ul, imi aparea in coltul din stanga o fereastra cum ca aplicatia vrea sa permiti deschiderea video-ului cu Adobe Flash.

| WhyIsSoHard a răspuns:

Nu inteleg. Jocuri in borwser sau pe pc.
Daca in browser spune si tu ce windows ai ce specificati ai in el, ce browser folosesti...

| NYCOO explică (pentru WhyIsSoHard):

Windows 7. De exemplu intru pe... friv si imi zice sa instalez Adobe Flash Player dar eu il am deja instalat(descarcat)...