| Unnamed_5767 a întrebat:

Doresc sa ma uit la un film dar imi cere Coral Player. Nu am gasit nicaieri de unde sa il downloadez free.
Imi puteti spune de unde il pot downloada free sau cu ce pot sa il inlocuiesc ca sa ma uit la filmul respectiv?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Incearca BSplayer(http://www.bsplayer.com/bsplayer-english/download.html), il gasesti free sau VLC player(http://www.softpedia.com/......ent.shtml) de asemenea free.Problema poate fi si de la codecurile ce le ai instalate.Bafta!

| yomanu a răspuns:

Incearca KMPLAYER pentru mine e cel mai bun ,nu necesita codecuri ,reda tot ce e fisier video, fisier audio ...etc
de aici il descarci :
http://kmplayer.en.softonic.com/

| Loryoficial a răspuns:

Mda si mie imi trebuie... vreau sa ma uit la jackass 3D

| Unnamed_5767 explică:

Nu merg nici una dintre solutii. Si eu incerc sa ma uit la Legend of The Guardians - The Owls of Ga Hoole.

| meLyssa_9110 a răspuns:

Nu este adevarat the social network alta sau alte variante merg si cu alt program in afara de coral player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coral player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala nu e filmul, e o pacaleala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai snteti culmea... filmul e codat... nu poti sa il vezi decat cu Coral player straight face si ca sa downloadezi CP iti trebuie 0. 95 USD tongue bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da frate nu merge decat cu coral player. Si eu vreau sa ma uit la The Social Network si nu merge decat cu coral player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu te gandesti ca ala nu e film? nici un player nu il dechide pentru ca nu e film.chiar daca iti arata ca are 700mb si extensia. avi sau. wmv e fake.adice ceva creat special pentru cei fara de pacat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coral player este o pacaleala, nul mai cautati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot vedea un film deoarece in cere coraplayer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge cu nici un player filmul respectiv nu te mai amagi

| kiro67 a răspuns:

-BA. Coral player e un scam.
-Va cere 95 centi prima data pentru ca este o varianta de test dar apoi va cere 20 de dolari pe luna si apropo acele filme care necesita coral player au 700mb, dar sunt doar reclame, adica tot n-ar merge nici cu coral player.