| daniela_7917 a întrebat:

Doresc sa stiu cum pot intra in alt calculator

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Metoda de hack nimeni nu iti va spune dar un program bun e teamviewer 6.

| nutepriveste21 a răspuns:

Metoda ar fi cam asta: stabilesti intai persoana, afli domiciliul adica locatia si daca persoana poseda pc. Suni sau bati la usa te prezinti si daca ai acordul intri in camera cu pc-ul, daca nu prin efractie. Avand o surubelnita la indemana deschizi pc-ul si vezi daca incapi in unitatea respectiva. Asa poti intra in calculatorul altcuiva! Glumesc desigur, vezi indicatiile celorlalti.

| hatze a răspuns:

Iti trebuie team wiever! astept o funda te rog

| LNK a răspuns:

Iei o unitate, o desurubezi te bagi in ea si rogi pe cineva sa puna surburile la loc, cu tine inauntru. Tada... acum esti in calculator. Altceva?

| Minnie a răspuns:

In Windows este un program Remote Assistance> Il pornesti si poti intra la altcineva care are programul pornit

| ZEU93 a răspuns:

Cu ajutorul programului Team Viewer dar este nevoie sa-l aiba ambele persoane big grin

| WeeD a răspuns:

Cu programul Team Viewer.

| GoldwinNn a răspuns:

Poti folosi programu team viewer!winking

| N3X7 a răspuns:

Cu team wiewer

| RockaruL a răspuns:

Iti trebuie programul Team Wiewer numai ca persoana la care vrei sa intri trebuie sa iti dea IP-ul si acceptul...Am facut asta cu un prieten si trebuie sa ii dai prin prog asta anumite coduri si accept la anumite chestii...Nu e asa usor!

| bug94 a răspuns:

Incearca AdRetea sau teamviewer

| antonio98 a răspuns:

Pai ffff simplu trebuie sa utilizezi porgramul TeamWiever! Funda!

| fuckThisLife a răspuns:

Ce usor e sa pui intrebarea...depinde dc ai neoie...pe team e ft usor.e un program pe care il descarci de pe net dar trebuie ca si calculatorul in care intri sa aiba acest program

| AnemonaP a răspuns:

Cu TeamViewer happy

| IlegalSmile a răspuns:

Poti intra in alt calculator cu un program dar persoana respectiva trebuie sa-ti dfea un fel de cod si intri in calculatorul acelei persoane big grin

| GoodIntentions a răspuns:

Propietarul calculatorului trebuie sa aiba un program [ Team viewer]
si sa-ti dee un id si o parola si tu o bagi in team viewerul tau si gata.
Cred ca asa e
Funda?

| Zøєy a răspuns:

Pai cu TeamViwerwinking

| chrisstina a răspuns:

Cu un program teamviewer se numeste, dar poti sa intri numai cu pemisiunea celui la care vrei sa intri.iti da niste cifre, u le bagi la tine si poti sa intri big grin

| stefun01 a răspuns:

Cu Team Viewer, unde iti da o parola, pentru a intra pe alt calc trebuie sa-i ceri parola celuilalt sau sa o sti pe-a lui/ei
In caz ca nu ai inteles sau nu te descurci uite aici 2 tutoriale
http://www.youtube.com/watch?v=KUd_9VdLULs (e in romana)
http://www.youtube.com/watch?v=78hWrsR6Od8

| SAID a răspuns:

Stieu eu o metoda simpla ia id meu cel_cool2001 ok?

| nepotelu a răspuns:

Te pot ajuta, imi dai add pe yahoo messenger, misanea02@yahoo.com (fara team viewer, asta e o prostie trebuie sa stie si el si mai multe altele.

| SilviuAndrei_4571 a răspuns:

Fara ca posesorul calculatorului sa nu stie nu se poate. happy

//Team viewer // Radmin

| Andrada_9474 a răspuns:

Cu TeamViewer.

| 77789 a răspuns:

Iti trebuie programul team wiwer5 si sa stii ip la calculatoru celalalt si poti intra

| Razvynus a răspuns:

TeamViewer-cu permisiunea lui
Radmin-fara permisiunea lui
big grin

| djbretonell a răspuns:

Iti trebuie un program, team viewer. dar si persoana cealalta trebuie sa il aiba.

| OldPlayer a răspuns:

Downloadezi de pe google teamviwever si tu si la cine vrei sa intri pe pc iar ala la care vrei sa intri iti trimite adresa si parola si tu o scrii si dai connect

| denisa_2818 a răspuns:

Exista un program special, team viewer, daca nu ma insel.

| denisa_2818 a răspuns:

Exista un program special,team viewer, daca nu ma insel, dar iti trebuie si acordul persoanei respective.