| coosmin24 a întrebat:

Doresc un site cu licenta pentru ESET Smart Security.Licenta sa fie la zi, ca am incercat alte licente si nu au mers.ms

Răspuns Câştigător
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Username:EAV-27533675
Password:kp737f7pa7

Username:EAV-27533652
Password:nku2t7d8m3

Username:EAV-27533674
Password:8jxt8n7hjr

UserName: EAV-28073738
Password: rhke8s5b8h

UserName: EAV-28365468
Password: h5h5snd7pj

UserName: EAV-28073739
Password: k2d64tdtjv

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Cumpara-l, stiu ca mokka e mai bun, dar...

| agent003 a răspuns:

Licenta buna este cea cumparata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Nesquik a răspuns:

Uite iti dau eu un pas mai bun :

Licenta o obtii de aici: http://www.eset.ro/download/email_license.php . PS: cand bagati email-ul, probabil o sa credeti ca nu va lasa,deoarece nu face nimic. Dar,logati-va pe mail (atentie,doar de pe site-ul oficial!) si verificati SPAM-ul sau Index ( la uni trimit la SPAM la alti Index eu am primit Index ) . Si acolo mai jos scrie username-ul si parola. V-as sugera sa le dati copy si paste si sa le puneti intr-un wordpad, microsoft word, notpad etc. Apoi,intrati in program, va duceti la Setup si de acolo la "Username and Pasword setup" . Upgradati si bagati licenta . Si asa o sa mearga foarte mult timp si cand nu va mai merge va faceti pe un e-mail nou va trimiteti iar licenta si asa incontinui !