| GogoHD a întrebat:

Draga TPU, am o intrebare destul de importanta. Vodafone momentan are o promotie ca poti castiga un Samsung Galaxy S II daca iti acttivez modul de plata online a facturii a oricarui abonament de care dispui intre 1 Februarie - 31 Martie. Ei, bine, eu mi-am activat factura electronica cu mult timp, si dupa ce m-am documentat de la relatii cu clinetii din fericire(pentru. ei) din pacate(pentru. mine) nu fac parte din promotie, si sunt client de 3 ani la ei.(fidel tongue)Credeti ca daca mi0o dezactivez si reactivez(factura electronica) as face parte din promotie(dat fiind faptul ca sunt asa fidel)sau ar fi ceva incorect cum a zis tipul de la *222(n-a zis ilegal, a zis incorect big grin)? Ati incercat vreunu? M-ar lua in considerare/nu m-ar lua sau chiar mi-ar putea face ceva rau?(cum ar fi o amenda sau ceva da nu cred tongue)? Ei, ce cr

1 răspuns:
| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Salut! In caz ca iti doresti nespus de mult un samsun galaxy s2 atunci ia-ti unul la liber a participat taicamio la rahatu ala de promotie si tot n-a primit nimic. De ce sa ti-l dezactivezi? Pentru ca atunci cand iti vine salariul pe card, Vodafone retrage automat costul facturii tale. Daca de exemplu faci din greseala un cost mare de vreo 300 lei (am patit-o) si acum cu sarbatorile ai nevoie de aia 300 lei pe care Vodafone ti-i ia automat din cont.Revenind la subiect astea sunt tzepe pentru a-i face pe oameni sa activeze serviciul acela. Deci poti activa si reactiva serviciul acela si de 400 miliarde de ori ca tot n-ai sa castigi nici un telefon.
Sper ca te-am ajutat!