| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cateva minute dupa ce ma uit la un video si nu misc mouse-ul mi se stinge ecranul.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Carton a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop alege Properties, selecteaza Screen Saver in bara de sus a ferestrei, iar undeva in mijlocul ferestrei scrie Wait:... eu am 15 minute puse acolo...dar tu poti pune cate vrei.

3 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

Click dreapta pe desktop -> Properties -> Screen Saver, selectează None.
Dacă nici aşa nu merge, du-te tot la screen saver -> Power, pune la toate Never.
Baftă!

| ramona11ramona a răspuns:

Nu are nimic toate pc`urile fac asa

| Emilian601 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la Proprietati (intrii pe desktop) >sectia Economizator ecran> Alimentare>Stingere monitor (alegi la cate min sa se inchida)