| Reyskate99 a întrebat:

Dupa ce criterii sa aleg o tableta? de ex ce procesor sa fie cat mai mare sa nu stiu ce...sa mearga jocurile cat mai binie si filmele big grin

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Procesorul, memoria RAM, placa video, HDD-ul, prețul, firma.

Samsung e pe locul 1, dar poate e Sony sau Apple.

Dacă ai bani iată o tabletă foarte bună:
http://www.altex.ro/......ofessional

OK, iată una la preț mult mai acceptabil :
http://www.altex.ro/......y-bean-alb

Dacă vrei ceva simplu, bun și ieftin îți recomand așa ceva:
http://www.altex.ro/......ndroid-4-0

Eu am Allview Speed City (acum costă 400 lei) și îmi merg toate jocurile bine, inclusiv NFS Most Wanted. Deci, pot viziona și filme HD pe internet. Dar eu zic să iei un Galaxy Tab 3 dacă ai un buget ma mare.

3 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

I-ati noul Nexus 7(2013).
SonicAndrei Samsung nu e pe primul loc la tablete, ASUS E!

| Goldenboy97 a răspuns:

Sa aiba procesor dual core (2nuclee) sau quad core (4nuclee) si 1GB de ram. Cam atat..Si bateria conteaza ca sa poti sa te joci mult timp.

| Robu_Cosmin_1992 a răspuns:

Sper sa nu te superi pe mine dar eu ti-as recomanda un telefon. Allview P5 QMax este telefonul pe care mizez eu. Este Quad-core, deci se descurca extrem de bine la aplicatii. In acelasi timp, tu vrei filme de inalta calitate. Are un display de 5, 3 inch. Un plus ar mai fi ca filmeaza la calitate 720p.

Daca te intereseaza, telefonul pe care il ador este Allview P5 Quad. Este bestial. Aspectul sau deja m-a cucerit pe mine laughing Poti arunca un ochi pe eMAG. Bafta!