| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce scade viteza la internet vodafone stick usb, in cat timp isi revine la normal?( pentru cei care au stick de la vodafone).

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Cand iti platesti factura si depasirea. Iti va da iar un anumit trafic si viteza mai mare

| Alëxąndŕą a răspuns:

Pentru-ca scade semnalul o sa revna da nu se stie exact dupa, cat timp revine
PS: asa se inamla cu toate modemurile de netwinking nu nu mai cu, alt tau doar ca nu naparat in accelasi timp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba la astia pica mereu semnalu? ca nu sta niciodata fix