| Marin_Constantin_1905 a întrebat:

E adevarat ca daca imi bag Windows 10 de pe site-ul MICROSOFT si il instalez, pot sa-mi stric PC-ul si sa-mi apara o linie pe ecran?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Se poate. Windows-ul 10 schimba driverele placii video daca sunt vechi si daca pune ceva nepotrivit, pot sa apara erori destul de mari.

4 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Depinde si de pc-ul care il ai daca ai un cartof inloc de pc. iti va face cateva figurilaughing

| K0sti a răspuns:

Da! Si un punct in mijloc in care poti sa tragi cu pistolul cu bile!

| CPAElites a răspuns:

Iti apare chipul lui Arsenie Boca.

| cipimoga a răspuns:

Depinde de laptop dacă suporta windows 10 mai bine întreabă și tu la rândul tău și vezi ce și Cum