| Nustiucenumesapun0 a întrebat:

E bun acest monitor pentru xbox series s?
Monitor gaming, Samsung, Odyssey S24AG300, 24", Full HD, 1 ms, 144 Hz, Freesync Premium, Design ergonomic, HDMI, Negru

Răspuns Câştigător
| AdrianGht a răspuns:

Salut! da este foarte ok mai ales la acest pret https://l.profitshare.ro/l/13638050.
Eu am comandat mereu de la www.pcgarage.ro si am fost multumit. Daca vrei iti las un voucher valabil la aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Da,tare

| DontActLikeMe a răspuns:

Da, este destul de bine echipat pentru un monitor utilizat pentru xbox/ps.

| Lubeni??38900 a răspuns:

Este decent