| House a întrebat:

E cineva interesat de banner exchange http://problemepc.team-forum.net/t75-cautam-parteneri

2 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

Da, daca avea un site calumea, nu cu subdomeniu si host free. laughing

| Twitter a răspuns:

Eu am unul facut de mine calumea nu cu CMS-uri, in 2 luni deja 350 si ceva de vizitatori unici laughing

Incearca sa indexezi site-ul in Google, foloseste SEO Hacking Tehniques si vei avea vizitatori si useri mai multiwinking

Banner exchange nu face nici un site care se respecta cu unul care e vai de capul lui, nici pe google nu-i rolling on the floor