| Megas a întrebat:

E normal sa mi se incalzeasca bateria la telefon (nokia e63)
urmaream un clip pe youtube si am observat ca bateria e calda big grin
e normal sau e ceva rau? :-s

Răspuns Câştigător
| ovidius a răspuns:

Orice baterie care primeşte (sau dă) curent, după mai mult timp se încălzeşte, e normal.

dacă vrei să aflii mai multe despre baterii, te invit să citeşti mai multe aici
http://batteryuniversity.com/learn/

1 răspuns:
| coSSmiN97 a răspuns:

E foarte normal.Eu am un Nokia c3 si cand ma joc pe el se incalzeste imediat.Ca sa fii sigur imi facea la fel si la un 7310.Baftahappy