| anonim_4396 a întrebat:

E posibil ca un virus foarte puternic sa faca un calculator sa explodeze?
Eu nu cred, chiar daca mi-au spus mai multi ca e adevarat pentru ca nu are explicatie rationala, ca nu poate virusu sa controleze tensiunea la priza!

Răspuns Câştigător
| andreyusnice a răspuns:

Este adevarat, deoarece poate face probleme hard-ului, placii video etc. acesta fiind foarte incins arzanduse.
(mie mi s-a intamplat, mi-a distrus placa video)

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Da ce virusul ala poarta bmb dupa el laughing lol cum sa iti explodeze pc.am mai auzit una pana acum cea mai tare faza in baza de virus a fost ca un prieten de al meu a luat un virus care se lipeste de placa de baza laughing doamne cine va bagat prostiile astea in cap nu un virus ataca sistemul de operare si atat si mai sunt si virusi pentru manele laughing de il sterge pe tata gutalaughing si pe salam laughingsmug
iar andrey nu exista asa ceva ti sa distrus placa video din cauza ca ai scapat-o fara cooler "ventilator". v-ati uitat prea mult la filmele SF

| Black_Cherry a răspuns:

Cum sa explodeze calculatorul? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred. un virus o sa iti blocheze calculatorul sau o sa inceapa sa iti stearga lucruri din el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
il incalzeste pina la maxim incit calculatorul sa ardasi sa explodeze