| RalucaFee a întrebat:

Era inainte o chestie care o luai de la cineva de pe mess, iti punea cateva intrebari si iti restarta pc-ul. Cum se numeste? O vreau si eu. Fundita :X!

Răspuns Câştigător
| Ponce a răspuns:

Uite aici te invata pas cu pas cum sa-l creezi http://www.youtube.com/watch?v=BzvVVr9Wzzg Funda :D;;)?

2 răspunsuri:
| decodesky a răspuns:

Cauta pe google vbscript sunt niste comenzi acolo happy dar nu toata lumea va descarca un fisier suspect happy deci treci peste sau cauta-l pe google.

| decodesky a răspuns:

Ai pus intrebarea de 2 ori citeste in partea cealalta pentru a descarca scriptul respectivwinking