| sheggy a întrebat:

Este adevarat ca daca conectez cablul de date la router am net pe telefon(asa mi-a zis un prieten)? sau un alt fel prin care pot sa am net pe telefon prin cablul de date.

Răspuns Câştigător
| AndrusKanu a răspuns:

Din cate stiu nu exista asa ceva. Poti sa ai internet pe un calculator daca conectezi telefonul prin cablu usb, iar pe telefon ai internet. Dar pentru asta iti trebuie si un anumit program instalat pe PC.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti avea internet la telefon decat prin wifi sau 3G. in niciun caz prin cablu

| 4ndr33y a răspuns:

Nu, ori habar n-avea ori si-a batut joc de tine. Singurul mod de conexiune internet cu telefonul este cand telefonul (folosit ca modem) da internet PC-ului, NU SI INVERS!