| Catalion a întrebat:

Este neaparat nevoie sa schimbi pasta termoconductoare de la procesorul calculatorului? Unii zic ca e bine sa o schimbi o data pe an, cam atunci cand trebuie sa-l cureti de praf la ventilator.

Răspuns Câştigător
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Este indicat sa o schimbi o data la 5 luni, pentru o racire echilibrata a cooler-ului.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

"Termotermica" rolling on the floor poate vrei sa zici termoconductoare.

| TheSkyDubstep a răspuns:

Normal odata la 4-5 sa schimibi pasta, si sa cureti cooler-ul de praf, atuntci este cel mai indicat pentru nu a avea probleme happy