| ionutfinu a întrebat:

Este vreo problema cu displayul de la laptop...cand deschid o fereastra cu scris ceva in ea si o misc stanga, dreapta imi tremura putin de tot scrisul din fereastra rescpectiva...alta problema pe google cand caut ceva si misc din rotita de la mouse sus, jos se albeste putin de tot scrisul este vreo problema.Multumesc

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Problema nu cred sa fie la display! Dar cel mai bine te vor lamuri la un service! Succes! http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

| ionutfinu explică (pentru laptopnews):

Mentionez ca displayul este;

Caracteristici speciale display:

VibrantView

Diagonala:

15.6 inch

Rezolutie:

1366 x 768

Tehnologie display:

LCD LED

| laptopnews a răspuns:

Tot nu cred ca acolo e problema! happy Mergi totusi la un service pentru investigatii! happy

| ionutfinu explică (pentru laptopnews):

Pai laptopul este in garantie ma gandesc ca poate o fi din cauza ca displayul este VibrantView

| ionutfinu explică (pentru laptopnews):

Sau poate din cauza windowsului mentionez ca alta problema nu am cu el in jocuri nu se intampla nimic ciudat...merge complet normal

| laptopnews a răspuns (pentru ionutfinu):

Daca e in garantie, e foarte bine! Nu are rost sa incerci sa afli acasa ce problema are! Succes!