| antohianda a întrebat:

Eu am vazut ca cineva cand si-a deschis mess-ul(Yahoo Messenger) era scris ID-ul si parola. Stiti cum pot sa salvez ID si parola. Adica eu cand deschid mess-ul sa am deja scris ID-ul si parola.Multumesc.Fundita.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| itsirc3 a răspuns:

Cand deschizi mess-ul, inainte sa dai sing in, sunt sub id si parola 3 optiuni:
Remember my ID & password
Sing in automatically
Sing in as invisible to everyone.
O bifezi pe prima pentru a-ti salva id-ul si parola.

| 000Diddy000 a răspuns:

Ii dai pe remember my id and password inainte sa ii dai login

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe remember my id and password. Baftă.

| Scarlett011243 a răspuns:

Bifezi casuta cu: Remember my ID and password, apoi dai sign in stai tu pe messenger cat stai iar data vitoare cand intrii dai direct sign si ti-a intrat messu'

Funda?

| MrCrazy a răspuns:

Da cat scrii datele de logare sub parola ai niste casute si bifezi prima si a 2-a