| Dragunov5767 a întrebat:

Eu as vrea un telefon (smartphone) cu care sa ma joc. Care e mai bun dintre astea Nokia n8 sau Nokia n9 ca eu as vrea fruit ninja si angry birds?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun Nokia N8, pentru ca e la un pret mai mic si are specificatiile asemanatoare cu ale lui N9, in plus la ce jocuri ai spus in intrebare le ruleaza ambele telefoane in acelasi mod. Eu as spune N8 si pentru ca are sistem de operare mai cunoscut si cu mai multe aplicatii.

2 răspunsuri:
| Dragunov5767 explică:

Aplicatiile nu is o problema ca cred ca se pot downloada dar daca merg jocurile atunci cred ca imi iau un Nokia n9 pentru ca am 1 gbRAM si n8 256mb RAM dar oricum mersi de raspuns atat vreoeam sa stiu doar de jocuri

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dragunov5767):

Cu placere