| AllmaGirl a întrebat:

eu chiar nu inteleg ceva...cum fac astea jocuri simple sau chiar 3d cum ar fi sims foopets...stiu ca-i o intrebare dificila d ar astept un raspuns

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Lola, astia care fac asemenea jocuri sunt echipe de poate zeci de oameni, fiecare are responsabilitatile lui, exista programatori, compozitori, graficieni, testeri, etc.

Abh
| Abh a răspuns:

Era un articol pe undeva, dar nu-l mai gasesc, in care zicea ca argintul are proprietatea de a ucide bacteriile din apa. cine stie cum se sfinteste apa stie de unde vine argintul ala.

| SnicK a răspuns:

Dulcika28 daca taceai filozoafa ramaneai.
Vorbeai de punct dar tot tu nu pui punctul la sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniștit(ă), nu e chiar așa de simplu. Trebuie să știi programare, grafică, să compui muzică și așa mai departe. Nu e ușor deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata tu nu stii sa explici pentru ca nu am inteles nimic