| danyz a întrebat:

Eu folosesc Opera si am versiunea 12.6.Astazi am luat versiunea 16 si cealalta versiune nu a fost stearsa.Acum nu stiu daca sa pastrez versiunea veche sau sa o sterg si sa las doar versiunea noua.Am dat mai intai de versiunea 15, dar mi se pare la fel ca 16.Astept pareri!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are rost sa tii doua versiuni ale aceluiasi browser, parerea mea este sa dezinstalezi versiunea veche.

| Mirco a răspuns:

Versiunea nou este clar peste cea veche cel mai bine o tii decat pe cea noua este mult mai bine asa