| SDavidS a întrebat:

Eu vreau sa incep sa fac review-uri la dispozitive: telefoane, tablete.Am vazut ca la mobilissimo.ro ii dau dispozitive la teste de la quickmobile. Cum pot sa obtin si eu asta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau toate dispozitivele alea gratis. Sa stau acasa si sa-mi vina prin posta si eu sa le vand ca sunt jmecher!laughing)))

| Orha_Andrei_1989 a răspuns:

Salut David,

Trimite te rog un email la adresa info@quickmobile.ro cu mai multe detalii despre blogul/canalyul tau youtube