| soph999 a întrebat:

eu vreau sa pun un film pe youtube si are cam o ora si ceva si nu pot sa il pun tot deodata ca trebuie sa fie pe parti a cate 10 min. aveti idee cum sa l structurez pe parti, cu ce program sau ce imi trebuie si cum sa fac?
daca stiti plz ziceti-mi si mie!
mersi multkiss

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows movie maker si tot tai bucatele din el
da vezi pastreaza pe undeva si varianta intreaga in caz ca se intampla ceva

| Catalion a răspuns:

Moyea Video4Web Converter: http://www.softpedia.com/......rter.shtml

| SnicK a răspuns:

Movie Maker ia-l e cel mai bun.
Si in plus iti face mult mai mic cantitatea (size) videoclipului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am scuze:*