| Tito_8587 a întrebat:

Exista metode de a fura parola unui cont de yahoo? astept raspuns! dau funda!

Răspuns Câştigător
| ElektroViruss a răspuns:

Phishing - Scam Page
Keylogger

Si mai sunt happy

4 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Există metode

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Da exista hackurile dar mie numi plac de loc sa trisez cu hackuri, deci mai bine sa nu folosesti hackuri iti poate virusa si pc dar daca joci cinstit nu-i nimic si nu-i frumos sa furi. (fundita)?

| AverageIAlex a răspuns:

Exista metode. Si sper ca stii ca se pedespeste cu inchisoarea. Iar pentru minori, cum esti tu cu siguranta, scoala de corectie.

| a1234509876 a răspuns:

Da! exista si am patit-o! mi-a facut cineva din America cont pe facdebook!
eu stiu cum!
daca vrei de la un prieten adresa si parola incearca sa-l lingusesti.